nocomments

Omega Paw Kendini Temizleyen Kedi Tuvaleti Yorum – 5 Aylık Kullanım Deneyimim

Uzun zaman araştırma yaparak aldığım omega paw kendini temizleyen kedi tuvaleti yorum ile ilgili 5 aylık kullanım deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim. Omega paw kedi tuvaleti nasıl, kullananlar var mı, pratik mi, yorumları nasıl gibi araştırma içerisindeyseniz doğru yazıdasınız.

Yukarıdaki soruların cevabını ben de uzun süre aradım fakat tatmin edici bir cevap almadığım için bu yazıyı yazdım. edit: 1 senedir kullanıyorum

Omega Paw Kendini Temizleyen Kedi Tuvaleti
Omega Paw Kendini Temizleyen Kedi Tuvaleti

En başta belirtmekte fayda var. Tamamen objektif olarak kullanımıma göre değerlendirme yaptım. Artan dolar kuruyla birlikte şu anda ürünün fiyatları da oldukça artmış vaziyette.

Omega Paw kendini temizleyen kedi tuvaleti ile ilgili aldığınızda fiyatına değer mi, değmez mi, avantajları, dezavantajları nelerdir hepsini elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım.

Ayrıca konuyla alakalı çektiğim videoyu da yazımın sonuna ekledim oradan da izleyerek görüntülü olarak daha net fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ürünün fiyatına buradan da ulaşabilirsiniz.

Omega Paw Kedi Tuvaleti Malzeme Kalite Değerlendirmesi

Omega Paw kedi tuvaleti Kanada’da üretilmektedir. Genel olarak basit yapısına rağmen ustaca tasarlanmış bir ürün.

İlk bakışta plastik kalitesi insana çok kötü geliyor. Çünkü yumuşak ve hafif olmasından dolayı kolayca bükülebilecek gibi duruyor. Fakat böyle bir durum yaşanmadı.

Belki de yumuşak ve hafif olmasının nedeni rahat bir şekilde dönmesini sağlamak içindir.

Klipsleri de kötü gibi durmasına rağmen şu ana kadar hiç oradan kum kaçırma gibi bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel yerine oturuyor. Videodan da görebilirsiniz. Yazıyı tekrar güncellediğimde 1 senedir kullanıyorum ve hiçbir şekilde metal alaşımlı olan klipslerde sorun yaşamadım.

Sizin İçin Önerilen : Kedi Bakımı Masrafları (2021)

Omega Paw Kendini Temizleyen Kedi Tuvaleti Avantajları

  • Pratik bir şekilde 45 saniye gibi bir sürede temizliğini yapabiliyorsunuz. Bu en önemli avantajı. Kumu temizlerken kürekle ve tozlarla boğuşmuyorsunuz.
  • Elinizi kuma değmeden daha hijyenik bir şekilde temizliğini yapabiliyorsunuz.
  • Giriş kısmı biraz yüksek olduğu için dışarıya çok fazla kum uçmuyor. Kapısı açık olmasına rağmen koku dışarı çıkma olayı pek olmuyor. Tabi burada kullandığınız kumun kalitesi de önemli.

Ben ince taneli topaklanan kedi kumu kullanıyorum. Arada kalın taneliyle de karıştırdım. İnce taneli daha güzel oluyor.

  • Herhangi şekilde aşağısına gazete kağıdı gibi bir şey koymanıza gerek yok. Ürünü döndürdüğünüzde direk küreğe dökülüyor.
  • Ürün otomatik sayılacak bir ürün olmasına karşın elektrikle çalışmaması büyük bir avantaj.

Omega Paw Kendini Temizleyen Kedi Tuvaleti Dezavantajları

  • 2 Kedi için kullanırken biraz zorlanabilirsiniz. Ben büyük boyunu almama rağmen ızgara kısmı da olduğu için biraz darlaşıyor. Yaklaşık 6-7 kg kadar kum alıyor.

Bu durumu günde 2 kere çevirerek aşabilirsiniz. Çevirmek oldukça kolay ama bazen dışarıya gittiğinizde evde olmayınca sıkıntı oluşabilir.

  • İçindeki elek kısmı biraz daha ince olabilirdi. Bazen içerisinde ince tuvalet parçaları kalabiliyor.
  • Kürek plastiği biraz daha sert olabilirdi. Şuanlık sıkıntı olmasa da ileride yamulacak diye korkuyor insan. ( edit: 1 senedir yamulmadı)

Omega Paw Genel Kullanım Deneyimim Gözlemlerim

Kedi bakım ürünleri denince şüphesiz en önemlilerinden biri kedi tuvaletidir. Ve bakımda en çok insanı zorlayan tuvaletin temizliğidir.

Temizlik yaparken nelere dikkat etmemiz gerekirle alakalı ayrıntılı kısımları için aşağıdaki videomu izlemenizi öneririm. En iyi o şekilde anlaşılabilir.

Genel olarak ben ürünü beğendim. Tabi ithal olması fiyatını her geçen gün arttıracaktır. Aslında basit bir mekanizması var ama temizliği oldukça hızlandırıyor.

Sizin İçin Önerilen : Evde Kedi Bakımı Zorlukları

Evde benim gibi birden fazla kediniz varsa yanına takviye tuvalet koymanız gerekebilir. Belki 2 kediyi kurtarır ama üçüncüden itibaren takviye gerekir.

Peki bu ürünü tavsiye eder misiniz derseniz emin olun imkanım olsa 1 tane daha alırım. Diğer bir çok benzer ürüne göre bana göre çok daha pratik. Tek korktuğum yanı klips tarzı yerlerinde bozulma olursa yedek parçası var mı emin değilim.

Ürünün gittigidiyor linkine buradan, trendyol linkine buradan ulaşabilirsiniz. Bazen stoklarda bulunmayabiliyor.

Çok uzatmadan şuraya videoyu da bırakayım ve size veda edeyim. Umarım faydalı olmuştur. Soru görüş ve önerileriniz için yorumlar kısmını kullanırsanız sevinirim.

Youtube videomdan izleme yapabilirsiniz. Bu da kutu açılımı – Omega Paw Kedi Tuvaleti açılımı

2. video ilk satın aldığımda kutu açılım videosu keyifli seyirler. 1. videoyu yaklaşık 3 ay önce çektim ve düşüncelerim değişmedi, şuanda stoklarda kalmamış ürünü bulsam bir tane daha alacağım açıkçası.

Yorum Yazınız