nocomments

Kedili Evler İçin Elektrik Süpürgeleri Tavsiyeleri – İnceleme – Yorum

Özellikle son dönemlerde evde evcil hayvan besleyenlerin sayısı bir hayli arttı. Bu canlılar doğası gereği sürekli tüy dökerler. Köpek ve kedili evler için tüyleri de güzelce alabilen en iyi elektrik süpürgeleri 2023 tavsiye listesini bu yazıda bulabilirsiniz.

Piyasada robot ya da normal birçok süpürge modeli bulunmaktadır. Yapılan yorumlar ve incelemeler neticesinde, evinde 3 kedi bulunan biri olarak sizin için değerlendirme yapmaya çalışacağım.

Tüyler, halı gibi yerlere adeta yapışırlar. Normal güçte düz bir elektrik süpürgesiyle kedi tüyleri çoğu zaman rahatlıkla çıkmaz. Bu nedenle artık evcil hayvanlı evler için özel üretilmiş süpürgeler mevcuttur. Fiyat olarak da çok yükseğe kaçmadan bütçe dostu bir liste yapmaya çalıştım.

1- DYSON Cinetic Big Ball Animal Pro2 Elektrikli Süpürge

Animal serisinde özel olarak üretilen dyson marka ürünler bu konuda genel anlamda başarılılar. Normal süpürgelere göre tüylerin çekimi için bir nevi halıyı döver gibi temizlik yapmaktadır. Bu ürünü ben de satın aldım ve oldukça memnunum. Yakın zamanda youtube kanalıma tanıtım videomu da ekleyeceğim. (Videom hazır buradan izleyebilirsiniz.)

Toz torbasız olması bir avantaj fakat kablolu bir ürün. Bir de alacağınız satıcının güvenilir olmasına dikkat etmeniz güzeldir. Sonuçta fiyat olarak ucuz ürünler değiller.

Fiyat karşılaştırması için; HEPSİBURADA ,   N11 , AMAZON

Eğer biraz daha bütçeniz varsa ve kabloyla uğraşmak istemiyorum diyorsanız sizin için dyson v8 iyi bir alternatif olacaktır. Genel olarak ağır olması dışında kedi tüylerinin ve evdeki tozların çekimi açısından başarılı bir ürün.

2- DYSON v8 Animal Plus

Oldukça pratik olarak el süpürgesine de dönüşebilir ve koltuk gibi daha ufak yüzeyler üzerindeki tüyleri de rahatlıkla alabilirsiniz.

Fiyat karşılaştırması için;    N11 , DYSON SİTESİ

3- MİELE Complete C3 Cat-Dog Powerline

Miele ürünler de Alman yapımı çekimi güçlü ve dayanıklı ürünlerdir. Aldığınız ürünleri uzun yıllar güzelce kullanabilirsiniz. Görüntüsü ağır ama kendisi hafif, pratik ve kullanışlı olan bu ürünler de kedi tüylerinin temizliği açısından oldukça iyidir.

Fiyat karşılaştırması için;    N11 , AMAZON , HEPSİBURADA

4- Xiaomi Robot Süpürge

Özellikle robot süpürgelerin vacuum özelliği sayesinde döndürerek yerleri süpürmesi de kedi köpek gibi sık tüy döken canlıların olduğu evlerde, tüylerin temizliği için oldukça işe yaramaktadır.

Bende de 4 senedir kullandığım xiamoi roborock s5 serisi robot süpürge var (EDİT S8 modelini aldım ve yorumlarımı buradan okuyabilirsiniz) ve gün aşırı veya her gün çalıştırıyorum. Çok güzel temizlik yapıyor. Size de kesinlikle tavsiye ederim.

Köpekli, kedili evler için elektrikli süpürge tavsiyesi konusunda robot süpürgeleri ve bilhassa bu konuda xiamoi markasını önerebilirim. İnternetten alışveriş yapacaksanız güvenilir kaynakları tercih etmeyi unutmayın.

Fiyat karşılaştırması için; HEPSİBURADA ,     N11 AMAZON

5- PHILIPS XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Philips zaten elektrik süpürgeleri konusunda oldukça başarılı bir markadır. Bilhassa marathon serisi ve bu modeli kedi köpek tüylerinin temizliği açısından da tercih edebileceğiniz çok güzel bir ürün.

Evimde phlips ürün de mevcut fakat ne yalan söyleyim robot süpürge diğer modelleri bastırdı diyebilirim.

Philips süpürge fiyat karşılaştırması için;  HEPSİBURADA ,      N11 , AMAZON


Bunların haricinde kedili evde temizlik yazımı okumanızı tavsiye ederim. Tüyleri almak için rulolar var çok kullanışlı onlardan da bahsettim. Bir diğeri kedilerde tüy dökümünü azaltmanın basit yollarını videomdan izleyebilir veya yazımdan okuyabilirsiniz.

Kedili evler için elektrik süpürgeleri tavsiyeleri bu şekilde. Yeni dikkatimi çeken ürünler oldukça yazımı güncellemeye çalışacağım.

Yorum Yazınız